JAK JSME ZAČLI

Celý tento projekt byl na začátku jen sen..SamozřejmĚ tomu nikdo kolem na zaČátku nevěřil. 

Vybudovat novou značku? a ještě k tomu v Česku?

,,Jste blázni!” 


,,Zbytečně ztrácíte čas..” 


“Nemožné.”


CELÉ TO ZAČALO

U JEDNOHO

Z NÁS 

V POKOJI.

Setkávali jsme se po škole a práci, naše pracovní doba byla v průměru od 8 do 16h a unavení a vyčerpaní z práce jsme kolikrát seděli u jednoho z nás v pokoji až do 5 do rána a budovali naši značku, každý den a pořád dokola s myšlenkou, že jednou budeme mít vlastní sklady, kancelář a stovky spokojených zákazníků. 

Snažili jsme se vymyslet první návrh, na kterém bychom to celé odstartovali a zkusili, zda se naše práce bude lidem líbit. Uvědomili jsme si, že jsme se vlastně sešli v dobu, kdy každého z nás zradil blízký přítel, každý jsme měli rozdílný příběh, ale každý příběh se dokázal vyjádřit třemi slovy. Tento návrh (FFF) určitě všichni znáte, stejně tak jeho význam.

PRVNÍ DROP

Po prvním měsíci jsme se rozhodli vydat první návrh a lehce začít sdílet naší cestu, což se začalo líbit více lidem, než jsme čekali a dostalo se nám neskutečné podpory.

Nemůžeme říct, že jsme to na této cestě nechtěli párkrát vzdát.. Hádali jsme se, hledali si k sobě důvěru a řešili všechny možné problémy, jak mezi námi, tak okolo nás. Tohle tu píšeme hlavně proto, že věříme, že to vše aspoň pár z Vás, kdo toto čtete, nějakým způsobem namotivuje si jít za svými sny přes všechny nevěřící, závistivé a ostatní lidi, co se Vás jen snaží stáhnout zpět, když chcete dělat něco navíc. Opravdu to celé není jen tak.


Reklama

Nejspíš nám dáte za pravdu, že jedna z nejdůležitějších věcí každé firmy je reklama. My naštěstí měli kontakt na pár lidí, kteří mají na internetu vliv a tak nás napadlo jim celý náš nápad odprezentovat. Celý příběh od začátku, aktuální situaci a možnosti, výhled do budoucna a samozřejmě také myšlenku celého projektu. S každým jsme se osobně sešli a dovolíme si říct, že po všech těch schůzkách se nás každý influencer rozhodl podpořit. Nikdo z nich nás neodmítl a toho si opravdu vážíme. Řekl bych, že toto je důležitá část naší cesty, která nás opravdu posílila v pokračování celého projektu.Pořád jsme ale operovali z pokoje, do rána balili objednávky, hledali možnosti, jak se dostat mezi více lidí a snažili se vše více a více zdokonalovat. Což se snažíme samozřejmě do teď..

Blížil se prosinec a my jsme si mohli konečně dovolit naskladnit větší množství mikin a triček. Protože už jsme začali dokumentovat naši cestu, poměrně dost lidí nás začínalo sledovat a my jsme se je na oplátku snažili inspirovat, začínaly nám dokonce přicházet i zprávy od Vás, kde začínáte sami něco tvořit, díky nám, což je v této době asi jedna z nejdůležitějsích věcí. A nám to dělá opravdu velkou radost, že se nám daří inspirovat ostatní. Každopádně zpátky k našemu prosincovému dropu. Naskladnili jsme mikiny a trička a spustili drop.

Stalo se něco, co nikdo z nás nečekal..   Na našem Instagramu jsme vypustili drop kolekce, který začínal v 18:00. Uběhlo pár hodin a vše bylo pryč, psali nám lidi, volali kamoši.. Kdy zase doskladníte?


Všechny objednávky jsme odeslali do dvou dnů, k pár jsme i přidali menší dárky, třeba v podobě našich nových prstenů, na kterých jsme v té době ještě pracovali a prosincový drop byl za námi.


Ihned poté, následující den, jsme začali točit první promo videa, založili YouTube a dokonce i český a zahraniční TikTok, který pořád hodně z Vás odsuzuje. Ano, neříkáme, že je dokonalý, ale potřebovali jsme prorazit do Česka, a toto byla velká šance, jak naši práci ukázat co nejvíce lidem, když jednoduše na začátku nemáte desítky tisíc na reklamu.


Samozřejmě bylo kolem toho plno práce, která není tak zajímavá a nechceme Vás tu zdržovat, tak tu vynecháme zbytečné detaily. Zjednodušenně, jednalo se o balení, úpravy webu, tvoření nových návrhů, různé úpravy a změny pro spokojenější zákazníky, ale toto jsou činnosti každodenní práce při tomto celém procesu budování značky. Je to pro nás něco jako potřeba jíst a pít, prostě se to musí, jinak zanikneme.

Blížil se leden a my měli strašnou potřebu to celé posunout. Nechápali jsme se. Začali jsme být demotivovaní a vše nám přerůstalo přes hlavu. Jsme 3 a máme 1 malý pokoj na práci. Přece jen už to byly 2 měsíce práce pořád dokola, po práci zavření v 1 místnosti, kde jsme si dýchali za krk. Kdo to nezažil, nedokáže si to představit.


Dali jsme si na den pauzu a přemýšleli, zda všichni chceme to stejné, zda jsme dobrý tým, jestli se nám dobře spolupracuje a jestli jsme všichni ochotní se pro to obětovat.. Sešli jsme se na benzínce a rozhodli jsme se jít do toho naplno. Vlastně jsme do tohoto projektu zainvestovali vše, co jsme mohli. 


A pronajali jsme si náš první sklad spolu s kancelářskými prostory, které mimochodem původně sloužily jako obchod:)

Najali jsme si první brigádníky, další měsíc uběhl a aktuálně se náš tým skládá ze 7 lidí. My 3 (Tomáš, Richard a Jakub) se pořád scházíme každý den a snažíme se vše posouvat. Vytváříme nové kolekce, produkty, zlepšujeme marketing, připravujeme první YouTube videa, zlepšujeme balení, upravujeme e-shop, fotíme fotky, točíme promo a spousty jiných věcí, pořád je a vždy bude co dělat a co zlepšovat, ale to už uvidíte u nás na YouTube nebo v dalším blogu. Teď už zařizujeme další sklad a věříme, že naše celá značka bude jednou celosvětová.

Určitě už jste měli nebo máte sen, který když jste někomu řekli, tak se Vám ostatní smáli a jen řekli, jak je to nemožné, nebo že na to nemáte.

Myslete na to, že o tom, jestli je to možné nebo nemožné, rozhodujete jen a pouze Vy!

Na závěr bychom už jen rádi poděkovali.. 

Anně Marii Puric, Hance Gelnarové, Maru Rosecké, Samuelovi Samake, Dominique Alagii, Adamovi Kajumimu a Johnymu. A samozřejmě úplně všem, kteří pomohli dostat tuto značku mezi více lidí.   DĚKUJEME!

Rádi bychom upozornili, že toto je náš první článek na blog. Víme, že není dokonalý a že máme ještě co zlepšovat, což se samozřejmě budeme v následujících  blozích snažit. Pokud máte náměty na další témata, která by Vás zajímala, neváhejte nás o tom informovat do e-mailu či na Instagramu.

Například   jak vypadá  aktuálně naše studio a ateliér, jaké druhy potisku  používáme a nebo jak si vůbec vyrobit vlastní produkt. Jsme ochotní   do těchto blogů náš čas investovat a doufáme, že to pomůže v začátcích i Vám! 

- Resistance.


Shop now

You can use this element to add a quote, content...